Super Smash Bros Crusade

0.9

Goku, Sonic, Mario ve MegaMan son dövüş için hazırlanıyorlar

4.0

2

476.7k

Bu uygulamayı oyla

Super Smash Bros Crusade, isminden de anlaşılacağı gibi, Smash Bros yetkisi tarafından oluşturulan çizgide devam eden, eşsiz bilgisayar deneyimi sunan eğlenceli bir dövüş oyunudur, bu sayede aynı bilgisayarda aynı anda en fazla 4 oyuncu birbiriyle dövüşebilir.

Oyunun en iyi tarafı sadece arkadaşlarınızla oynayabilecek olmanız değil aynı zamanda karakter listesinin de böylesine bir isimden beklenecek seviyede olmasıdır. Goku, Mario, Kirby, Sonic, MegaMan, Donkey Kong, Chun Li, Ridley, Pikachu, Rayman, Porky, Ryu, Link... hepsi son versiyonunda seksenden fazla karakter vaadeden bu oyunun içinde mevcut.

Oyundaki senaryolar da, Smash Bros orjinali ve Street Fighter gibi, oldukça bilinen senaryolardır ve üstelik bu oyunları eşsiz kılan ve oyun deneyiminizi geliştirecek ekstra özellikleri de içerir.

Beklendiği gibi karakterlerin tümü özel yeteneklere sahiptir ve kontrol etmek için bu hareketleri öğrenmemiz gerekir. Bunun yanı sıra, her bir karakter ek bir kıyafete sahiptir böylece bu karakterleri tamamen farklı bir şekilde görebiliriz.

Super Smash Bros Crusade, oldukça eğlenceli bir dövüş oyunudur; tek problemi ise kontrolü sağlayabilmek için harici programlara ihtiyacının olmasıdır; ki bu da arkadaşlarımızla oyundan keyif alabilmemiz için gerekli bir durum.
Uptodown X